VIŠJA STROKOVNA ŠOLA
za les in oblikovanje Maribor

Štirje novi inženirji lesarstva

IMG_2200
Ponosno sporočamo, da smo na naši Višji strokovni šoli v torek, 19. 5. 2026 uspešno zaključili zagovore diplomskih nalog. In bogatejši smo za štiri nove inženirje lesarstva:
✅ 𝐌𝐢𝐡𝐚 𝐌𝐔𝐍𝐃𝐀
✅ 𝐓𝐚𝐣 𝐊𝐑𝐀𝐌𝐁𝐄𝐑𝐆𝐄𝐑
✅ 𝐉𝐮𝐫𝐞 𝐏𝐀𝐉𝐊
✅ 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐍𝐂
 
Iskrene čestitke našim diplomantom za ves trud, predanost in znanje, ki so ga pokazali na svoji poti. 
Želimo vam veliko uspehov, ustvarjalnosti in navdiha pri nadaljnjem delu v svetu lesa in oblikovanja! 
 
DOSTOPNOST
Scroll to Top